+48 508178844   Live Chat

Nieprzypisane

Sklep komputerowy

  • Super User
  • Kategoria: Nieprzypisane
  • Odsłony: 909

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb oraz możliwości. Sprzęt komputerowy konfigurujemy zawsze według indywidualnego życzenia, biorąc pod uwagę przyszłe zastosowanie komputera oraz równie ważny dla klienta element - cenę finalną. Wartość sprzętu komputerowego zmienia się dość często, aktualizujemy więc nasze ceny w ciągu każdego dnia. Oferujemy stałą opiekę serwisową nad każdym sprzętem. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomagamy w problemach z użytkowaniem i doradzamy przy zmianie konfiguracji sprzętu. Proponujemy szeroką gamę profesjonalnie wykonywanych usług od montażu podzespołów poprzez modernizację, diagnostykę, testy, upgrad-y po budowę sieci LAN / WAN i wiele innych. Przeprowadzamy także przeglądy oraz konserwacje sprzętu komputerowego. Na każdy podzespół iudzielamy gwarancję, która w zależności od elementu może wynosić od 12 miesięcy do 99 lat. Wymieniamy zużyte lub uszkodzone części komputerowe proponujac zastosowanie w ich miejsce elementy nowej generacji, bardziej niezawodne. Rozwiązujemy problemy sprzętowe tak, aby urządzenia współpracowały ze sobą poprawnie. Cieszymy się że naszej oferty skorzystało dotychczas setki firm i instytucji oraz tysišce osób prywatnych. Stale poszerzamy naszą działalność. Od samego początku utrzymując niski poziom cen oferowanych towarów i usług. Wysoka jakosć montowanych podzespołów, długi okres gwarancji, fachowa i miła obsługa, szybka realizacja zamówień - to nasze główne atuty. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dzięki niemu zbudowaliśmy naszą firmę i zamierzamy ja nadal rozwijać.

GO24

  • Super User
  • Kategoria: Nieprzypisane
  • Odsłony: 4792

Miło nam poinformować, że tj-komputer s.c. został oficjalnym punktem odbioru platformy GO24.

GO24 to nowoczesny system dystrybucji zamówień złożonych w sklepach internetowych. Dzięki niemu możesz odebrać towary nawet po 24 godzinach od złożenia zamówienia, w wybranym punkcie blisko Ciebie. GO24 to sieć wiarygodnych sklepów ? to wygodne i bezpieczne zakupy w sieci z niskim kosztem dostawy.

Jak to działa?

 

Składając zamówienie w sklepie internetowym z systemu GO24 wybierasz punkt handlowy, w którym chcesz odebrać towar.
Twoje zamówienie jest niezwłocznie realizowane w Centrum Dystrybucyjnym.
W ciągu zaledwie kilku godzin paczka z zamówionym towarem jest już przygotowana do wysyłki.
Firma kurierska odbiera spakowane zamówienia z Centrum Dystrybucyjnego i dostarcza je do punktów odbioru nawet w ciągu 24 godzin (wysyłka realizowana jest od poniedziałku do piątku, z dostawą na następny dzień roboczy).
Otrzymujesz e-mail i SMS z informacją, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru.
Zamówienie możesz odebrać w ciągu 5 dni roboczych, o dowolnej porze w godzinach funkcjonowania danego punktu odbioru.

 

Kontakt

Wsparcie - sms całodobowo

+48 508178844 pn-pt 7-15

Email: wsparcie@tj-k.pl

Obsługa

+48 508178844 pn-pt 7-15

Email: obsluga@tj-k.pl